TKANINY PREMIUM

w przystępnych cenach
Centrum Badawczo - Rozwojowe HTM
Powiększenie

Dnia 21 maja 2019 roku odbyło się uroczyste otwarcie Centrum Badawczo - Rozwojowego High Technology Machines Sp. z o.o. w Gliwicach.

Realizacja o nowoczesnym architektonicznym wyglądzie to jedno a nowoczesne wyposażenie to drugie - całość zamyka się profesjonalnością, która oddana do użytku w przewidzianych przyjętym harmonogramem terminach pozwala inwestorowi bez jakiejkolwiek zwłoki prowadzić swoje interesy w nowej siedzibie przy ul. Ciesielskiej w Gliwicach.

Rozpoczęty tak jak to zwykle bywa robotami ziemnymi z końcem roku 2017 proces inwestycyjny przechodził przez kamienie milowe, pokonując w ten sposób kolejne etapy realizacyjne aż do jego zakończenia z początkiem 2019 roku.

Szczegóły >>

ED-PIECH
Powiększenie

Tkaniny spod znaku ED-PIECH w nowej odsłonie

W ponad 16 letniej historii znaku ED-PIECH miało miejsce wiele wydarzeń - radość nowo otwarcia, duma kontynuacji opolskich tradycji tekstylnych, rozszerzenie palety usług, nowa lokalizacja, ekonomicznie uzasadniona decyzja zmiany koncepcji biznesowej.

Postanowiliśmy, aby ED-PIECH nadal było obecne wśród nas, dlatego też zapraszamy do nowej lokalizacji otoczonej przepiękną naturą.

Dogodne, telefonicznie uzgodnione terminy,  uczynią wzajemne kontakty niezwykle atrakcyjnymi.

Szczegóły >>