Biznes potrzebuje wsparcia.

Wiemy jakiego!

Podwaliną naszej działalności jest gruntowna wiedza i bogate doświadczenie.

Zdobyliśmy je przez ponad 30 lat wraz z uruchamianiem wielu krajowych i międzynarodowych projektów w branży logistycznej transportu i składowania, realizowania projektów w zakresie budownictwa kubaturowego i liniowego, obiektów drogowych i mostowych, zarządzania nieruchomościami komercyjnymi i mieszkaniowymi.

Posiadane kompetencje wsparte licencjami do wykonywania transportu krajowego i międzynarodowego, zarządzania nieruchomościami oraz uprawnieniami do wykonywania bez ograniczeń samodzielnych  funkcji w specjalności konstrukcyjno - budowlanej w budownictwie  leży u jego podstaw.

Ciepłownie GETEC odsłona druga
Powiększenie

W latach 2016/2017 spółka GETEC head and power z Magdeburga zainwestowała w budowę ciepłowni opalanej pyłem węgla brunatnego dla miasta Turek w wielkopolsce. Generalnym wykonawcą tego zadania była spółka K&K Hydrobud z Pokrzywnicy woj. opolskie a obowiązki kierowania procesami realizacyjnymi wykonywane były przez PIECHACZEK Consulting.

Zadanie to zakończone zostało w przewidywanych harmonogramem terminach co spowodowało, że ciepło z nowego zakładu popłynęło do odbiorców jeszcze przed zakończeniem działalności produkcyjnej elektrowni Adamów, której to produkt uboczny-ciepło-ogrzewało przez wiele lat mieszkańców Turka.

Szczegóły >>

ED-PIECH
Powiększenie

Tkaniny spod znaku ED-PIECH w nowej odsłonie

W ponad 16 letniej historii znaku ED-PIECH miało miejsce wiele wydarzeń - radość nowo otwarcia, duma kontynuacji opolskich tradycji tekstylnych, rozszerzenie palety usług, nowa lokalizacja, ekonomicznie uzasadniona decyzja zmiany koncepcji biznesowej.

Postanowiliśmy, aby ED-PIECH nadal było obecne wśród nas, dlatego też zapraszamy do nowej lokalizacji otoczonej przepiękną naturą.

Dogodne, telefonicznie uzgodnione terminy,  uczynią wzajemne kontakty niezwykle atrakcyjnymi.

Szczegóły >>