Biznes potrzebuje wsparcia.

Wiemy jakiego!

1/2024


Powiększenie
Powiększenie
Powiększenie
Powiększenie

     10 lat minęło ...  mamy jubileusz !


     W 2014 roku K&K HydroBud  sp. z o.o. z siedzibą w Pokrzywnicy  jako Generalny Wykonawca realizował zakład kriogenicznego rozdziału powietrza w miejscowości Turek. Inwestor Messer Polska zadecydował , że właśnie w tej miejscowości powstanie najnowocześniejszy zakład  produkcyjny w tej części Europy.

     Tak właśnie rozpoczęła się trwająca do dnia dzisiejszego współpraca tej firmy z PIECHACZEK Consulting z Opola, która to 
przejęła na siebie obowiązki kierowania  tą właśnie budową.

      Mijają lata,  K&K HydroBud oraz PIECHACZEK Consulting  realizują nie tylko kolejne inwestycje firmy Messer Polska ale także inne projekty o których na bieżąco informowaliśmy na naszych stronach.

      Nadszedł  2024 rok, Messer  rozpoczyna realizację kolejnego przedsięwzięcia w miejscowości Rąbczyn w województwie wielkopolskim , powołując  na generalnego wykonawcę K&K HydroBud , w ramach którego obowiązki kierowania budową przekazano PIECHACZEK Consulting.

      Korzystając z tej, jakże uroczystej okazji, pragniemy przekazać Inwestorowi jak i Generalnemu Wykonawcy  jak najwspanialsze życzenia, samych sukcesów w rozwoju działalności , wiecznie pełnego portfela zleceń a także zadowolenia z otaczającej ich kadry zawodowej, której to składamy najszczersze życzenia zdrowia , uśmiechu i zadowolenia z życia zawodowego.