Biznes potrzebuje wsparcia.

Wiemy jakiego!

07/2021


Powiększenie
Powiększenie
Powiększenie
Powiększenie

 MP Production  Polska  z Chorzowa  rozbudowuje swój zakład w Turku.

       Wracamy historycznie do 2014 roku wtedy to koncern Messer  rozpoczął budowę w miejscowości Turek  woj. wielkopolskie  najnowocześniejszego zakładu kriogenicznego rozdziału powietrza.
To ambitne zadanie powierzone zostało mającej swoją siedzibę w Pokrzywnicy (  uprzednio w Kędzierzynie -Koźlu ) firmie budowlanej K&K Hydrobud sp. z o.o.  działającej w ramach grupy OTTO QUAST  AG  z Siegen ( Niemcy) .

Do pełnienia obowiązków  kierowania budową  spółka K&K Hydrobud wybrała  biuro PIECHACZEK Consulting  z Opola mając na uwadze jej doświadczenie w  nadzorach budownictwa przemysłowego oraz posiadane umiejętności  operowania biegle językiem budowlanym niemieckim , co w tamtym czasie stanowiło podstawę negocjacji biznesowych K&K Hydrobud i Messer AG i MP.

W ramach tej realizacji ,  decyzją inwestora rozszerzono kontrakt o budowę Zakładu Napełnialni Gazów Technicznych  zlokalizowanego obok wyżej wspomnianego  zakończono w Polsce współpracę pełni zadowolonych stron w roku 2018 .

 Kiedy w roku 2020  zapadła decyzja o rozbudowie zakładu w Turku o instalację jednostki skraplającej azot między innymi koncern Messer AG zwrócił się z zapytaniem ofertowym do K&K Hydrobud . W wyniku dalszych negocjacji to właśnie firma K&K Hydrobud została wybrana aby z początkiem roku 2021 rozpocząć realizację tego przedsięwzięcia .

Nie mogło także zabraknąć PIECHACZEK Consulting  i tak wspólnie realizujemy rozbudowę zakładu kriogenicznego rozkładu powietrza dla MP Produkction  sp. z o.o.  z siedzibą w Chorzowie.