Biznes potrzebuje wsparcia.

Wiemy jakiego!

Ciepłownia GETEC w Jaworze-zakończenie inwestycji.


Powiększenie
Powiększenie
Powiększenie

          Ciepłownia opalana peletem dostarcza ciepło do kompleksu hal produkcyjnych firmy Daimler AG zloklizowanej na terenie specjalnej strefy ekonomicznej  w Jaworze (dolnośląskie) .To już druga inwestycja tego typu zrealizowana w Polsce przez GETEC Zielona Energia Sp. z o.o.  działającej w ramach koncernu GETEC z Magdeburga.

W tej jak i w poprzedniej ( realizacja ciepłowni opalanej pyłem węgla brunatnego ) wykonawc robót ogólnobudowlanych była spółka K&K HYDROBUD z Pokrzywnicy ( Grupa OTTO QUAST) w ramach , której PIECHACZEK Consulting pelniło obowiązku kierowania budową.

Podkreślić w tym miejscu należy , że inwestycja ta realizowana była w niezwykle trudnym czasie pandemii Coronawirusa z zachowaniem wszelkich rygorów sanitarnych, co niejednokrotnie w sposób zasadniczy komplikowało procesy realizacyjno-logistyczne.

Życzymy wszystkim uczestnikom procesu inwestycyjnego  kolejnych realizacji, jesteśmy pewni , że zdobyte doświadczenia pozwolą na jeszcze sprawniejsze działania,możliwe skrócenia terminów realizacyjnych i osiągnięcia wysokich parametrów jakościowych.