Biznes potrzebuje wsparcia.

Wiemy jakiego!

04/2019


Jubileusz 5- lecia współpracy K&K Hydrobud oraz PIECHACZEK consulting


Kwiecień 2019 roku to miesiąc jubileuszu 5-lecia współpracy K&K Hydrobud oraz PIECHACZEK consulting. Pamiętny pierwszy telefon i pierwsze spotkanie w niecałe 20 minut po tym telefonie. Gościnności udzieliła spółka cywilna ED-PIECH na zapleczu swojego sklepu wtedy zlokalizowanego przy ul. Książąt Opolskich 5-tkaniny ze znakiem jakości Q.

Wspólna wymiana poglądów , kawa , plany na przyszłość no i parę godzin rozmowy minęło jak z bicza trzasło. Dnia 2 kwietnia 2014 roku podpisanie umowy o współpracy.

Pierwsza realizacja - wielkopolska miasto Turek - budowa najnowocześniejszego zakładu kriogenicznego rozdziału powietrza dla koncernu Messer z Niemiec. Budowa ukończona zgodnie z planowanym terminem, a zaraz za nią kolejne zlecenie firmy Messer, po sąsiedzku, na budowę rozlewni gazów technicznych.

To realizacje w Polsce , równolegle do nich współpraca w realizacjach w Niemczech bezpośrednio dla firmy Otto Quast z siedzibą w Siegen w skład grupy tej wchodzi spółka K&K Hydrobud. Rozbudowa zakładu OPTIBELT w Hoexter ,czy też kompostowni WTT w Brandholtz a także  w zakresie fundamentowania rozbudowa Spedycji BENDER w Eisenhuetenstadt.

Kolejne krajowe realizacje to rozbudowa zakładów:
  • BOS Automotive Products Polska w Tychach ,
  • Siegenia Aubi w Kluczborku.
Oraz budowy od podstaw:
  • Ciepłowni GETEC dla miasta Turek,
  • Centrum Badawczo - Rozwojowego High Technology Machines w Gliwicach.

Dziękując  wszystkim uczestnikom tych procesów inwestycyjnych , za  niezwykłe zaangażowanie - poparte rozległą wiedzą, koleżeńską atmosferę, fachowością, zdecydowaniem, składamy jednocześnie właścicielom tych obiektów życzenia, - sukcesów w biznesie, zadowolenia w działaniu oraz całej rzeszy zadowolonych klientów.

Korzystając z tej okazji pragniemy także przekazać na ręce zarządu spółki K&K Hydrobud z Pokrzywnicy  podziękowania za możliwość  poprowadzenia tych  ciekawych , pełnych wyzwań techniczno-organizacyjnych  realizacji ,  a oddanie ostatniej z nich do użytku zbiegło się z 5-leciem  współpracy  pomiędzy  K&K Hydrobud  Sp. z o.o., a  PIECHACZEK Consulting.

Powiększenie
Powiększenie
Powiększenie
Powiększenie
Powiększenie
Powiększenie
Powiększenie
Powiększenie
Powiększenie